Andrzej Śliwiński

Andrzej Śliwiński – fotograf, instruktor narciarstwa, przewodnik górski, pilot wycieczek. W Tatry ma bardzo blisko, bo mieszka na Podhalu, więc można go spotkać na szlakach tatrzańskich, ale nie tylko. Andrzej lubi podróże w dalsze zakątki świata, z których również przywozi mnóstwo pięknych zdjęć prezentujących góry świata. W ofercie Andrzeja ważne miejsce zajmuje również fotografia ślubna.

Andrzej Śliwiński fotografią zajmuje się od kilkunastu lat – to jego pasja i hobby, któremu poświęca większość wolnego czasu. Naturalne światło – to Andrzej najbardziej lubi, choć nie wzbrania się przed korzystaniem ze sztucznego doświetlania.

Wiele prac autorstwa Andrzeja można zobaczyć w publikacjach Tatrzańskiego Parku Narodowego, w Kwartalniku Tatry, w przewodnikach i książkach popularnonaukowych i w wielu innych miejscach, np. w pensjonatach na Podhalu czy w szkolnej bibliotece im. Oswalda Balzera w Zakopanem. Zdjęcia Andrzeja Śliwińskiego można było zobaczyć na wielu autorskich wystawach, a także na wystawach zbiorowych.

Andrzej Śliwiński wziął udział w naszej akcji Tatrzańskiego Kalendarza Charytatywnego dla Fundacji Bernardyn – dziękujemy!

Więcej zdjęć Andrzeja można znaleźć na stronie: www.sliwinski-foto.eu i na fan page – Andrzej Śliwiński – fotografia

Zdjęcia prezentowane w galerii podlegają ochronie prawem autorskim. W przypadku zainteresowania wykorzystaniem zdjęć polecamy kontakt z ich autorem.

Komentuj

Kategorie: Galerie autorskie

Tagi: , , ,