Edo

Oscypek, kwaśnica, placek po zbójnicku – to najbardziej typowe propozycje kuchni regionalnej w Zakopanem. Zwykle to właśnie po takie smakołyki sięgamy w karczmach regionalnych na Podhalu. A może czas spróbować czegoś innego? Czy każda wizyta pod Giewontem musi wiązać się z czerpaniem jedynie z kuchni zakopiańskiej? Może nadeszła pora na to, by spróbować „złota Japonii”, które można znaleźć od niedawna również w domu Śpiącego Rycerza? Zapraszamy na spotkanie z sushi w Edo Sushi Bar Zakopane.

Wiele osób może zastanawiać się nad tym, czy warto próbować sushi będąc w Zakopanem. Naszym zdaniem warto, a dlaczego? Nigdzie nie ma tak smacznego sushi jak w Zakopanem! Sushi w połączeniu z pobytem w Tatrach dla wielu osób jest czymś niezwykłym, niezapomnianym i godnym przeżycia. Powiecie – przecież sushi można zjeść w każdym mieście w Polsce. Owszem, ale po wizycie w Edo sami stwierdzicie, że sushi pod Giewontem smakuje najlepiej.

Przechadzając się po zakopiańskich uliczkach na każdym kroku można zobaczyć regionalne karczmy, w których w dużej mierze oferowane dania powtarzają się i można je zjeść w większości karczm na Podhalu. Po kilku dniach jedzenia kwaśnicy czy pierogów żołądek może mieć już dość i w tym momencie naprawdę warto pokusić się o wizytę w Edo Sushi Bar przy ulicy ul. Droga na Bystre 4a. Tam można spróbować wielu rodzajów znakomitego sushi, które jest nie tylko lekkim daniem, ale również bardzo zdrowym i smacznym.

Po wizycie w Edo Sushi Bar Zakopane możemy powiedzieć, że jest to miejsce bardzo klimatyczne, wręcz idealne na spokojną kolację we dwoje czy spotkanie w większym gronie. Tu naprawdę można się wyciszyć i odpocząć po całym dniu spędzonym w górach czy po kilku wizytach w głośnych karczmach góralskich. Dźwięki spokojnej muzyki w sushi barze sprawiają, że można się zrelaksować i Sushi Zakopaneodprężyć. Dla osób, które chciałyby oderwać się od głośnych karczm, wizyta w Edo będzie bardzo dobrym sposobem na to, by przenieść się do zupełnie innego, spokojniejszego świata.

Musimy o tym powiedzieć – Edo Sushi Bar to naprawdę ciekawie urządzone miejsce. Można w nim zobaczyć mnóstwo elementów stylu japońskiego i azjatyckiego. Czysto, schludnie, spokojnie, z dbałością o każdy szczegół – wystrój restauracji naprawdę powala na kolana. Miło jest przebywać w ciekawym wnętrzu, zupełnie innym niż wystrój karczm na terenie Zakopanego. Tu też zobaczymy drewniane elementy, ale w zupełnie innej odsłonie.

Co do obsługi, która serwuje znakomite sushi to trzeba przyznać, że takich ludzi nie spotyka się często. Sympatyczne kelnerki i ciągle uśmiechnięty Sushi Master to osoby, które nie tylko przygotują i podadzą sushi, ale również opowiedzą o tym niezwykłym daniu. Zadbają o przyjemną atmosferę podczas posiłku, a także o ciągle gorącą herbatę czy sake o odpowiedniej temperaturze. Jednym zdaniem – obsługa w Edo to ludzie na medal!

Jeśli zastanawiasz się nad pierwszym spotkaniem z kuchnią japońską i z sushi, to na miejsce pierwszej wizyty polecamy Edo Sushi Bar. Zapewniamy, że przeżyjecie ciekawą przygodę i poznacie wspaniały smak rewelacyjnie przygotowanego sushi. Zakopane i Edo Sushi to idealne miejsce na kolejną miłość – sushi, które z pewnością przypadnie Ci do gustu i podbiją Twoje serce i… żołądek!

Edo Sushi Bar, ul. Droga na Bystre 4a, 34-500 Zakopane, 0048 724 710 724, edo@edosushi.pl

Autor tekstu: Zakopane

Edo Sushi Bar Zakopane zakończyło swoją działalność. Zapraszamy do Edo Sushi Bar w Krakowie

Komentuj

Kategorie: Z archiwum

Tagi: , , ,