Galerie autorskie

ZakopanePortal.pl to nie tylko góry w słowach, ale również góry w obrazach. Z wielką przyjemnością prezentujemy zdjęcia Tatr przesyłane do nas na Facebooku czy drogą mailową. W ostatnim czasie nawiązaliśmy wiele kontaktów z fachowcami od fotografii górskiej, ale dostrzegamy również mnóstwo pięknych zdjęć wśród amatorów, którzy chcą dzielić się swoimi zdjęciami. Zdecydowaliśmy się więc na galerie autorskie dla profesjonalistów i amatorów.

Od dziś aż do odwołania można zgłaszać swoją kandydaturę do galerii, które będą prezentowane w zakładce: Galerie Autorskie. Propozycję kierujemy do każdego – nie ważne czy fotografujesz super sprzętem, czy zdjęciami zarabiasz na życie czy robisz je dla przyjemności. Jeżeli uważasz, że Twoje zdjęcia Tatr są dobre i warto je pokazać – zapraszamy.

 

Regulamin Galerii autorskich:

1. Do galerii można zgłaszać wyłącznie zdjęcia, których autorem jest osoba zgłaszająca – zgłaszając fotografie oświadczasz, że masz do nich wyłączne prawa autorskie.

2. Zgłoszenie powinno zawierać min. 30 zdjęć. Maksymalnie można przesłać do 50 zdjęć, zdjęcia 800×600, max 1200 po dłuższym boku.

3. Galerię autorską można rozszerzać o kolejne zdjęcia.

4. Zdjęcia należy wysłać na redakcja@zakopaneportal.pl.

5. Zgłaszane zdjęcia mogą zawierać logo/podpis autora.

6. ZakopanePortal.pl nie wykorzysta przesłanych zdjęć w żaden sposób, który nie będzie związany z Galeriami autorskimi (jedyne wykorzystanie to zamieszczenie zdjęć w galerii dedykowanej danemu autorowi oraz zamieszczenie jednego/dwóch zdjęć na fan page ZP wraz z linkiem do galerii).

7. Wszystkie zdjęcia zamieszczone w galerii zostaną podpisane imieniem i nazwiskiem/pseudonimem autora. Jeśli autor posiada swój fan page lub stronę www – adresy zostaną podane w opisie galerii/autora.

8. Przesyłając zdjęcia – opisz je, tj. nr zdjęcia plus miejsce, w którym zostało wykonane lub co przedstawia.

9. Osoby, które mają swój fan page mogą zamieścić link do swojej galerii na ZP na swojej stronie na Facebooku. Mile widziane będzie również zamieszczenie odnośnika do ZP na stronie www (jeżeli autor taką posiada). Punkt 9. nie jest obowiązkowy

10. Do zgłaszanych zdjęć należy dołączyć fotografię, która przedstawia autora – mile widziane zdjęcie z aparatem czy zdjęcie w górach (potrzebne do wykonania miniaturki 280×210).

Ważne – prosimy o napisanie kilku słów o sobie – jak długo zajmujesz się fotografią, dlaczego Tatry, co najbardziej lubisz fotografować itp. czyli krótkie przedstawienie się użytkownikom ZakopanePortal.pl

11. Oczywiście autorzy zdjęć zachowują wyłączne prawa do zdjęć.

12. ZakopanePortal.pl zastrzega sobie prawo do publikacji wybranych zdjęć i wybranych galerii autorskich.

13. Linki do poszczególnych galerii autorskich będą zamieszczane wielokrotnie w odstępach czasu na profilu ZP na facebooku.

 

Zapraszamy do udziału w projekcie Galerie Autorskie. Dla nas to sposób na wzbogacenie strony www o piękne zdjęcia, a dla Was to jeden ze sposobów na zaprezentowanie górskich fotografii szerszemu gronu odbiorców.

Pamiętajcie, że ZakopanePortal.pl tworzymy wspólnie! Tu nie ma profesjonalnych redaktorów, dziennikarzy czy przewodników. ZP to strona tworzona przez turystów i dla turystów. Każdy z Was może przesłać nam swój artykuł, felieton, recenzję czy po prostu „kilka słów” dotyczących aktualnych wydarzeń w Zakopanem, opisy szlaków czy relacje z wyjazdów.

Zapraszamy! :)

ZakopanePortal.pl

Plakat Galerie Autorskie

Komentuj

Kategorie: AktualnościGalerie autorskie

Tagi: , , ,