Gerlach

Gerlach to jeden z tych szczytów, o których marzą miłośnicy tatrzańskich wypraw. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na spełnienie swojego marzenia chociażby ze względów finansowych. Dajemy Wam niepowtarzalną szansę na zdobycie bardzo cennej, niezwykłej nagrody – wejścia na najwyższy szczyt Tatr. A to nie wszystko! Przewodnikiem i towarzyszem zdobywcy głównej nagrody w naszym konkursie będzie znakomity polski Himalaista – uczestnik wielu wypraw w Himalaje, zdobywca m.in. Czo Oju i Manaslu, wykwalifikowany przewodnik, prawdziwy człowiek gór z ogromnym doświadczeniem. Jest o co powalczyć!

 

Konkurs przeznaczony jest dla górołazów z doświadczeniem w wysokich partiach Tatr, z dobrą kondycją fizyczną i psychiczną.

 Organizatorem konkursu jest ZakopanePortal.pl

Zastanawiacie się z którym Himalaistą można zdobyć Gerlach? Na razie zostanie to naszą tajemnicą, ale możemy Was zapewnić, że w terminarzu realizacja nagrody jest już wpisana :)

Co zrobić, aby mieć szansę na zdobycie tej atrakcyjnej nagrody?

1. Konkurs przeznaczony jest dla osób, które polubiły stronę ZakopanePortal.pl na facebooku (http://www.facebook.com/zakopaneportalpl) i spełniają kryteria doświadczenia górskiego, dobrej kondycji i znajomości zasad poruszania się po górach pod opieką przewodnika.

2. Każda osoba zainteresowana udziałem w konkursie może (ale nie musi) udostępnić plakat konkursowy na swojej tablicy na facebooku.

3. Głównym zadaniem konkursowym jest przeprowadzenie wywiadu z człowiekiem gór (wywiad w formie video,  w formie tekstowej ze zdjęciami).

3a. Wywiad powinien dotyczyć tematów górskich, najchętniej tatrzańskich. Można oczywiście zaprosić do wywiadu człowieka gór np. z Bieszczad i poruszyć jakieś ciekawe zagadnienie dotyczące Bieszczad i Tatr.

3b. Kim jest człowiek gór? Określeniem tym można nazwać różnych ludzi powiązanych z górami – np. wybitnych taterników, alpinistów, himalaistów, doświadczonych przewodników, ratowników, ciekawych ludzi związanych z górami… Pojęcie jest bardzo szerokie więc możliwości jest całe mnóstwo. Od Was zależy z kim zdecydujecie się porozmawiać.

3c. Oczywiście należy pamiętać by uzyskać od rozmówcy zgodę na publikację przeprowadzonego wywiadu na ZakopanePortal.pl  – najciekawsze prace zostaną zaprezentowane nie tylko jury, ale szerszemu gronu odbiorców.

4. Pracę konkursową należy dostarczyć do ZakopanePortal.pl (redakcja@zakopaneportal.pl) do 10 maja 2014 roku.

Ogłoszenie wyników do 25 maja 2014 roku.

Termin realizacji nagrody – do ustalenia z Przewodnikiem – czerwiec/lipiec 2014 roku.

Zastrzegamy sobie prawo do przyznania nagród dodatkowych dla najciekawszych prac zgłoszonych do konkursu.

Kryterium wyboru pracy nagrodzonej wejściem na Gerlach to staranność wykonania, ciekawy temat, pomysłowość, forma zaprezentowania wyników przeprowadzonego wywiadu.

Do zgłaszanych prac należy dołączyć oświadczenie:

„Oświadczam, że jestem autorem zgłaszanej pracy konkursowej – wywiadu przeprowadzonego z…. Oświadczam również, że rozmówca wyraził zgodę na publikację wywiadu na stronie ZakopanePortal.pl. Praca konkursowa nie narusza praw autorskich osób trzecich.”

Po zrealizowaniu nagrody bardzo mile widziana relacja wzbogacona o fotografie – do zamieszczenia na naszej stronie internetowej.

Konkurs nie jest konkursem w rozumieniu prawa polskiego.

Akcja  nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana. Serwis Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przebieg konkursu.

Dlaczego czas na zgłaszanie prac jest tak długi? Chcemy dać szansę każdemu na przygotowanie świetnej pracy konkursowej na podstawie rozmowy z ciekawym człowiekiem związanym z górami. Uprzedzamy – nie będzie łatwo!  Nagroda jest wyjątkowa, dlatego aby ją zdobyć – trzeba się do tego przyłożyć i poświęcić na to dłuższą chwilę.

Życzymy powodzenia i zapraszamy do konkursu!

 

Konkurs Gerlach

Komentuj

Kategorie: Z archiwum

Tagi: , ,