Tatrzańska Jesień

Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego „Tatrzańska Jesień”. Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury zachęca do udziału w cyklicznym konkursie na najpiękniejsze jesienne zdjęcie Tatr. Prace można nadsyłać na adres agencji do 16 listopada 2012 roku.

Zapraszamy do udziału w  naszym dorocznym konkursie fotograficznym „Tatrzańska Jesień”.

Jesień w Tatrach potrafi zauroczyć feerią barw, niech więc zachęci Państwa do górskich wędrówek  – czy będzie to piękna Dolina za Bramką czy wyższe partie naszych wspaniałych i majestatycznych Tatr, czy widok przydrożnych  kapliczek  położonych wzdłuż wiejskich dróg – niechaj pozwolą na oderwanie się od zgiełku, dadzą wytchnienie i pozwolą w kadrze zatrzymać niepowtarzalność chwili, której piękno często trudno opisać słowami.

  Zdjęcie pozwoli  o niej pamiętać !

Utrwalajmy zatem piękno, przyroda niech zachwyca i uwrażliwia- róbmy zdjęcia!

 Już od września  ruszyła kolejna edycja konkursu fotograficznego, organizowanego przez Tatrzańską Agencję Rozwoju, Promocji i Kultury.
 Prace można nadsyłać do 16 listopada 2012 roku do siedziby Tatrzańskiej Agencji Rozwoju Promocji i Kultury przy ulicy Tetmajera 24, 34-500 Zakopane.

 REGULAMIN KONKURSU

www.tatry.pl

Komentuj

Kategorie: AktualnościZ archiwum

Tagi: ,