Konkurs Zimowy

Zima w Tatrach zagościła już na dobre! Na szlakach i stokach bielusieńko więc nadszedł czas na zimowy konkurs dla naszych czytelników i przyjaciół. Do udziału w konkursie zaprasza Willa Roztoka z Bukowiny Tatrzańskiej, która ufundowała dwuosobowe zaproszenie na 3-dniowy pobyt dla zwycięzcy naszego konkursu. Nagroda w formie pakietu pobytowego „dla dwojga” to kuszący kąsek, dlatego mamy nadzieję, że bez wahania weźmiecie udział w zabawie i zgłosicie prace konkursowe by spędzić niezapomniany czas w Willi Roztoka!

O fundatorze naszej nagrody można przeczytać tu: Willa Roztoka. Zapewniamy więc, że warto powalczyć o nagrodę główną i spędzić 3 noce w Bukowinie Tatrzańskiej korzystając z bogatej oferty Roztoki.

Każdy uczestnik zimowego konkursu zobowiązany jest do przestrzegania poniższego regulaminu. Biorąc udział w konkursie oświadczacie, że zapoznaliście się z treściami zawartymi w regułach zabawy:

1. Organizatorami konkursu są: Willa Roztoka z Bukowiny Tatrzańskiej i ZakopanePortal.pl;

2. Fundatorem nagrody głównej jest Willa Roztoka – roztoka.pl

3. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, które „polubiły” profile społecznościowe Organizatorów w serwisie Facebook:

http://www.facebook.com/WillaRoztoka

http://www.facebook.com/zakopaneportalpl

4. Aby wziąć udział w konkursie należy:

a) „polubić” profile organizatorów konkursu;

b) udostępnić plakat konkursowy na swojej tablicy na facebooku;

c) przesłać pracę konkursową na adres: redakcja@zakopaneportal.pl

5. Praca konkursowa:

– praca pisemna dotycząca tematu „Zimowe Tatry” – może być to praca prezentująca zimową wyprawę w Tatry, wrażenia ze stoków narciarskich Zakopanego/Bukowiny Tatrzańskiej, zasady bezpiecznego poruszania się po szlakach tatrzańskich zimową porą, opis zimowego szlaku górskiego czyli wszystko to, co wpisuje się w temat „Zimowe Tatry”

– praca konkursowa o długości minimum 2 000 znaków (liczonych bez zliczania spacji), autorska, nigdzie wcześniej nie publikowana

– do pracy koniecznie należy dołączyć przynajmniej 3 autorskie zdjęcia

– zgłaszana praca konkursowa nie może naruszać praw osób trzecich

6. Terminy konkursowe:

– do 5 stycznia 2014 roku przyjmujemy zgłoszenia do konkursu – pracę należy przesłać do godziny 23.59 na redakcja@zakopaneportal.pl

– ogłoszenie wyników 15 stycznia 2014

– zaproszenie na „pakiet dla dwojga” w Willi Roztoka do wykorzystania od 1 marca do 30 czerwca 2014 – dokładny termin do ustalenia mailowo lub telefonicznie z Willą Roztoka

7. Nagrody w konkursie:

– nagrodą główną jest zaproszenie na „pakiet dla dwojga” – 3 noclegi (o pakiecie można przeczytać na stronie roztoka.pl

– zastrzegamy sobie prawo do przyznania 3 nagród dodatkowych w postaci gadżetów ZakopanePortal.pl dla prac, które nas zaskoczą, zaciekawią i sprawią, że będziemy chcieli przyznać im nadprogramowe upominki

8. Wyboru pracy, której autor zostanie nagrodzony, dokona jury w składzie: 2 osoby z ZakopanePortal.pl oraz przedstawiciel Willi Roztoka. Pod uwagę będą brane: pomysłowość w wyborze konkretnego tematu, opracowanie tematu, treść i przekaz.

9. Wszystkie prace zgłoszone do konkursu zostaną opublikowane na ZakopanePortal.pl.

10. Zgłaszając swoją pracę konkursową należy dołączyć do niej treść oświadczenia:

„Oświadczam, że jestem autorem pracy zgłaszanej do konkursu i wyrażam zgodę na opublikowanie tekstu na stronie www.zakopaneportal.pl pod warunkiem podpisania pracy nazwiskiem autora – (tu należy wstawić swój podpis). Oświadczam również, że praca nie była wcześniej nigdzie publikowana i że nie narusza ona praw osób trzecich, w tym praw autorskich”.

11. Po wykorzystaniu zaproszenia na pobyt w Willi Roztoka należy przesłać na adres redakcja@zakopaneportal.pl zdjęcie wykonane przy willi wraz z kilkoma słowami relacji z pobytu.

Zapraszamy do udziału w konkursie i wszystkim życzymy powodzenia i lekkiego pióra!

Konkurs Zimowe Tatry

Komentuj

Kategorie: Aktualności

Tagi: , ,