ZakopanePortal.pl to miejsce dla ludzi, którzy kochają Tatry i Zakopane. U nas zobaczysz Tatry i Zakopane widziane oczami Internautów, ponieważ umożliwiamy publikowanie własnych artykułów i zdjęć z Zakopanego każdemu, kto chciałby podzielić się swoimi opiniami, informacjami, doświadczeniami, wszelkimi refleksjami i fotografiami prezentującymi magiczny tatrzański świat.

U nas nie musisz być wielkim specjalistą od tworzenia artykułów – u nas każdy może napisać coś od siebie, a Redakcja dołoży wszelkich starań, by artykuł poddać kosmetyce i opublikować, by każdy miłośnik gór mógł zapoznać się z opiniami innych Tatromaniaków.

Naszą misją, ideą tworzenia ZakopanePortal.pl jest stworzenie czegoś wspólnego, budowanego przez ludzi, którzy kochają magiczny tatrzański świat i klimat, który można znaleźć w Zakopanem. Nie jesteśmy nastawieni na zyski z reklam, a na własną satysfakcję z tego, że tworzymy coś wspólnie.

Naszą misją jest również to, by poznawać nowych, ciekawych ludzi o podobnych pasjach, zainteresowaniach. W planach mamy organizowanie zlotów i spotkań w Tatrach, wspólne wyprawy górskie czy spotkania integracyjne.

Prezentowane u nas artykuły, recenzje i opinie to treści, które otrzymujemy od osób pragnących podzielić się swoim zdaniem czy doświadczeniem. W większości przypadków nie są to więc opinie osób odpowiedzialnych za działanie ZakopanePortal.pl.

Każdy z Was może dołączyć do naszej ekipy i wspólnie tworzyć ZakopanePortal.pl – tatrzański świat widziany oczami Internautów.

Jeśli masz chociaż odrobinę pasji, w Twoim sercu znalazło się miejsce na nową miłość – Tatry i Zakopane, to zapraszamy do nas i do wspólnego tworzenia tatrzańskiego świata w świecie wirtualnym, który obecny jest dziś w życiu każdego z nas!

Aby dołączyć do naszej ekipy odwiedź zakładkę: Zostań autorem

Aktualnie za techniczną stronę portalu odpowiadają:

Agnieszka

Paulina

Jagoda

Ola

Wojtek

Artykuły autorstwa osoby z ZakopanePortal.pl są odpowiednio podpisane :) Pozostałe to treści dostarczone przez Internautów.