Poczuj magię gór

Blog Roku to prestiżowy konkurs dla blogerów, którzy chcą dzielić się swoimi pasjami, zainteresowaniami czy innymi treściami. Onet.pl co roku organizuje zabawę dla osób prowadzących blogi w różnych kategoriach. Oczywiście wśród blogów biorących udział w konkursie można znaleźć także te, które związane są z tematyką górską. „Poczuj magię gór” to blog Kamila Filipowskiego, który drugi rok z rzędu bierze udział w blogowym wydarzeniu.

 

Tatromaniakom chyba nie trzeba przedstawiać bloga Poczuj magię gór.  Blog Kamila startuje w kategorii „Pasje i zainteresowania”, bo Poczuj magię gór to miejsce pełne pasji i górskiej miłości. Blog ma swoich stałych czytelników i codziennie zdobywa kolejnych miłośników, którzy doceniają ogromny wkład i zaangażowanie w treści prezentowane przez Kamila Filipowskiego. Znajdziemy tu ciekawe i dokładne opisy szlaków, porady górskie, piękne zdjęcia – ot, Tatry widziane i opisywane przez człowieka, który tymi górami żyje i swoją pasją chce zarażać innych.

Możemy pomóc właścicielowi bloga Poczuj magię gór w konkursie na Bloga Roku 2013!  Wystarczy wysłać:

SMS treści F00752 na numer 7122

Koszt sms-a to 1,23 zł brutto, a dochód z wysłanych sms-ów zostanie przekazany Fundacji „Gajusz” z Łodzi.

Z jednego nr telefonu można wysłać jednego smsa na dany blog.

Zachęcamy do wysyłania głosów na Poczuj magię gór – w ten sposób możemy nie tylko docenić to, co robi Kamil, ale również pomóc w rozwoju bloga, który powinien być obowiązkową lekturą każdego miłośnika Tatr!

Kamil – powodzenia! :)

więcej informacji: Poczuj magię gór – Konkurs Blog Roku 2013

Poczuj magię gór - konkurs Blog Roku 2013

Komentuj

Kategorie: Z archiwum

Tagi: , , ,