Konkurs Podhale w czterech porach roku

Konkursy fotograficzne cieszą się bardzo dużą popularnością i pobudzają Waszą aktywność – co nas bardzo cieszy. Kilka dni temu Klub Ratowników i Sympatyków TOPR z Chicago zaprosił nas do współpracy w organizacji konkursu pt. „Podhale w czterech porach roku”. Pragniemy więc zaprosić Was do udziału w foto zabawie. Liczymy na dużą aktywność, ogromną ilość przepięknych zdjęć i dużo emocji. Poniżej przedstawiamy zasady konkursu – prosimy by dobrze się z nimi zapoznać i przestrzegać regulaminu.

Organizatorami konkursu są: Klub Ratowników i Sympatyków TOPR w Chicago i ZakopanePortal.pl. Patronat medialny obejmuje Tygodnik Podhalański.

Nagrody w konkursie fundują: Klub Ratowników i Sympatyków TOPR w Chicago (kalendarze ze zdjęciami) i ZakopanePortal.pl (gadżety portalowe).

 

 

Termin nadsyłania prac: do 8 września 2013 r., do godziny 23.59

Ogłoszenie wyników: 10 września 2013 r. – ogłoszenie werdyktu jury, 22 września 2013 r. – ogłoszenie wyników z głosowania Internautów

Zasady przyznawania nagród:

1) jury (w składzie: Robert Stocki – robertstocki.com, Tygodnik Podhalański i ZakopanePortal.pl) wybierze 12 zdjęć (po 3 zdjęcia z każdej pory roku), które trafią do kalendarza na rok 2014. Wybrane zdjęcia otrzymają nagrodę w postaci kalendarza.

2) 4 zdjęcia z największą liczbą głosów w postaci tzw. lajków (po jednym zdjęciu z każdej pory roku) otrzymają nagrody w postaci gadżetów ZakopanePortal.pl (kubki i koszulki) – zdjęcia osób nagrodzonych przez jury nie będą brane pod uwagę.

Termin wysyłki nagród:

1) kalendarze wysyłane będą w drugiej połowie października (czas na druk i wysyłkę z USA)

2) nagrody od ZakopanePortal.pl będą wysyłane w pierwszej połowie października

Zadania konkursowe:

1) konkurs przeznaczony jest dla osób, które polubiły na facebooku strony:

Klub Ratowników i Sympatyków TOPR

ZakopanePortal.pl

należy więc polubić obie strony;

2) zgodnie z zapisem na facebooku – należy udostępnić plakat konkursowy na swojej tablicy;

3) do konkursu można zgłosić max 5 zdjęć autorskich prezentujących dowolną porę/dowolne pory roku na Podhalu (Podhale to nie tylko Tatry – można zgłaszać również zdjęcia podhalańskich miejscowości);

4) zdjęcia zgłaszane do konkursu muszą być bardzo dobrej jakości – dłuższy bok zdjęcia nie krótszy niż 2400 pixeli;

5) przesyłając zdjęcia do konkursu należy podpisać zdjęcia imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem, porą roku oraz dołączyć następujący zapis:

„Oświadczam, że zgłaszane do konkursu zdjęcia są mojego autorstwa. Oświadczam również, że wyrażam zgodę na publikację zdjęć w albumach na fan page Organizatorów konkursu oraz na ewentualny wydruk zdjęć w kalendarzu – jeżeli moje zdjęcie zostanie nagrodzone. Zgłaszane zdjęcia nie łamią praw autorskich osób trzecich”

Konkurs przeznaczony jest dla amatorów i dla profesjonalistów.

Zdjęcia wykorzystane w kalendarzu Klubu Ratowników i Sympatyków TOPR (zdjęcia nagrodzone przez jury) zostaną oczywiście podpisane podpisem autorskim.

Konkurs nie jest konkursem w świetle polskiego prawa.

Zgłoszenie swoich prac do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia :)

Klub Ratowników i Sympatyków TOPRTygodnik PodhalańskiKlub Ratowników i Sympatyków TOPR ChicagoZakopanePortal.pl

Podhale w czterech porach roku
 

Komentuj

Kategorie: Aktualności

Tagi: , ,