Kategoria: Galerie autorskie

Ania Katroshi – galeria autorska

Ania Katroshi

„Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób rzeczy małe z wielką miłością.” Ta myśl towarzyszy mi od jakiegoś czasu. Kocham góry i uwielbiam je fotografować. Góry pozwalają mi oderwać się od codzienności, czasem w nie po prostu uciekam, gdyż tylko tam znajduję ukojenie.

Dawid Ślipiński – galeria autorska

Dawid Ślipiński

Dawid Ślipiński – fotograf, ukończył dwuletnią Szkołę Fotografii w Sopocie. Młody fotograf z pasją, który spełnił swoje marzenia o tym, by przenieść się jak najbliżej Tatr i tam żyć, mieszkać, pracować, robić zdjęcia… Dzięki tej śmiałej decyzji możemy podziwiać piękne zdjęcia, w których nie zobaczymy nadmiaru photoshopa i innych metod upiększających.

Przemysław Piegza – galeria autorska

Przemysław Piegza

Przemysław Piegza – fotograf z Wadowic, który na stałe mieszka w Norwegii, ale wraca w Polskie Tatry tak często, jak tylko może. Znany podróżnik, alpinista, fotograf z bogatym doświadczeniem. Góry są bardzo ważną częścią życia Przemysława, który poza fotografią, zajmuje się również wspinaczką i narciarstwem skitourowym, dzięki czemu nasze oczy mogą cieszyć naprawdę różnorodne i […]

Andrzej Śliwiński – galeria autorska

Andrzej Śliwiński

Andrzej Śliwiński – fotograf, instruktor narciarstwa, przewodnik górski, pilot wycieczek. W Tatry ma bardzo blisko, bo mieszka na Podhalu, więc można go spotkać na szlakach tatrzańskich, ale nie tylko. Andrzej lubi podróże w dalsze zakątki świata, z których również przywozi mnóstwo pięknych zdjęć prezentujących góry świata. W ofercie Andrzeja ważne miejsce zajmuje również fotografia ślubna.

Tomasz Kurp – galeria autorska

Tomasz Kurp

Tomasz Kurp – fotograf amator od 2009. Tatry uwielbiałem zawsze, a moja prawdziwa przygoda z fotografią zaczęła się właśnie od gór. Będąc na górze czuję wolność, której gdzie indziej nie odczuwam. Zmęczony, ale i zadowolony podziwiam potęgę gór. Niczego innego tak nie lubię zatrzymać w kadrze jak właśnie góry.