Radio Studenckie Egida

Z wielką przyjemnością informujemy, że Radio Studenckie Egida podjęło z nami współpracę i objęło patronatem medialnym naszą akcję Nad Morskie Oko chodzę piechotą! Wspólnymi siłami będziemy się starać nagłaśniać sytuację koni, a także promować piesze wędrówki do najpopularniejszego wśród turystów miejsca w Tatrach. 

Radio Studenckie Egida działa już od ponad 40 lat. Tworzone jest przez studentów Uniwersytetu Śląskiego dla studentów, ale nie tylko – również dla tych, którzy chcą posłuchać tego, co Egida i ludzie ją tworzący mają do zaoferowania. To tu swoją medialną drogę rozpoczynali chociażby Kamil Durczok, Henryk Grzonka, Piotr Baron czy Marek Czyż.

Radio Uniwersytetu Śląskiego –  Radio Egida to obszerna historia, studio radiowe, ale również (a może przede wszystkim) wyjątkowi ludzie. Audycje i inne propozycje tworzone są przez około 70-osobową grupę studentów, którzy wspólnymi siłami budują współczesną historię Egidy i dbają o renomę radia w świecie akademickich rozgłośni. Każda z tych osób jest na swój sposób wyjątkowa, oryginalna i niezbędna w zespole, któremu świeżych,  czasem szalonych i odważnych pomysłów nie brakuje.  Studenci z Egidy nie boją się wyzwań, chcą działać, wierzą w to że można wiele zmienić, dużo zaoferować…

Egida od ponad 40 lat tworzy radio od studentów dla studentów.

Już niedługo na antenie Egidy pojawi się tzw. jingiel (rodzaj spotu reklamowego), który dotyczyć będzie oczywiście koni z Morskiego Oka. Szczegóły – wkrótce!

Współpraca ZakopanePortal.pl i SSR Egida ma na celu dotarcie do jak największej liczby odbiorców. Chcielibyśmy wspólnie promować piesze wędrówki do Morskiego Oka i przyczynić się do zmniejszenia liczby turystów korzystających z usług fiakrów i wozów z zaprzęgiem konnym. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy! Jesteśmy dobrej myśli i w tym miejscu serdecznie dziękujemy Radiu Egida za pomoc i ogromne wsparcie.

Jedno jest pewne – razem możemy więcej!

 

Polecamy!

Radio Egida na FB  – warto polubić i być na bieżąco

Radio Studenckie Egida – strona www

Radio Studenckie Egida

Komentuj

Kategorie: Aktualności

Tagi: , , ,