fot. Willa Cetynka

Willa Cetynka to naprawdę wyjątkowy pensjonat w Zakopanem. Jednym z największych jej atutów jest położenie na samym szczycie Gubałówki, skąd z wysokości 1123 m n.p.m. można podziwiać wspaniałą panoramę Tatr i całego Zakopanego. Każdy, kto choć raz spojrzał na Giewont o wschodzie słońca, będzie potrafił docenić szczególny urok takiego położenia. Kolejnym wielkim plusem są właściciele, przemili i bardzo uczynni, zawsze gotowi do wszelkiej pomocy.

Sam pensjonat łączy w sobie tradycję i nowoczesność, bo choć z zewnątrz przypomina wiele innych willi w zimowej stolicy Polski, to wewnątrz jest uroczy, a wystrój w stylu nowoczesno-góralskim będzie bardzo miłą niespodzianką. Wspaniałe drewniane meble, bardzo wygodne łóżka, pięknie urządzone łazienki, to tylko początek przyjemności, które nas tam spotkają. Pokoje są 2, 3 i 4 osobowe, duże i słoneczne. Sama willa jest otoczona pięknym ogrodem i rozległym terenem zielonym, co wzmacnia odczucie wypoczynku i wspaniałej łączności z naturą. Można tam zorganizować piknik, ognisko z pieczeniem barana i góralską muzyką. Dzięki niewielkiej odległości od centrum miasta, a jednocześnie bliskości lasu, można tam wspaniale odpoczywać i się relaksować, nie odbierając sobie przyjemności przebywania w Zakopanem.

Dodatkowym atutem jest wyśmienita kuchnia właścicielki, która wkłada wielkie serce by każdemu gościowi pachniało, smakowało i zawsze było mało. Niewątpliwie przyjemnym zaskoczeniem o poranku jest śniadanie, które zarówno swoją wielkością, jak i różnorodnością zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta.

Z dotarciem wbrew pozorom także nie ma żadnego problemu, bo choć to szczyt Gubałówki, można tam spokojnie dojechać samochodem lub busem, a dla niezmotoryzowanych dodatkowa atrakcja w postaci codziennych podróży koleją linowo-terenową.

Cetynka zachwyca zarówno latem, jak i zimą, dlatego tak wielu gości wraca tam co roku. I trudno im się dziwić, bo nie można się tam nudzić. Świetne trasy spacerowe,  bliskość stoków narciarskich… czego chcieć więcej.

Willa Cetynka

 

 

 Na zdjęciu widoki z okien Cetynki

 

Willa Cetynka, Gubałówka 215c, 34-500 Zakopane, 0048 18 20 150 58

Autor tekstu: Joasia

Komentuj

Kategorie: Noclegi w Zakopanem

Tagi: , ,