Zima w Tatrach

Zima co prawda powoli będzie ustępować miejsca wiośnie, ale u nas nadal śnieżnie i biało! Zanim ogłosimy wyniki konkursu pt. „Zimowy krajobraz górski” chcielibyśmy zaprezentować wszystkim, nie tylko użytkownikom facebooka, zdjęcia zgłoszone do naszej zabawy. Poniżej zobaczycie zdjęcia różnych autorów, wykonane w różnych miejscach, a łączy je jedno – piękna tatrzańska zima! Pamiętajmy jednak, że ta pora roku w górach jest szczególnie niebezpieczna, dlatego czasem lepiej podziwiać ją z bezpiecznej odległości lub na zdjęciach niż porywać się w wysokogórskie tereny.

 

W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować autorom za udział w konkursie, a także za zgodę na opublikowanie zdjęć w poniższej zimowej galerii. Zima potrafi tworzyć w górach niezwykłe widoki i arcydzieła, a Wam udało się to uchwycić i zaprezentować za pomocą fotografii. Dziękujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów!

Tatry są piękne o każdej porze roku, ale zimą stanowią pewną tajemnicę niedostępną dla każdego turysty. Niektórzy buty trekkingowe wolą zamienić na narty i poczekać z wędrówkami do wiosny czy lata, a tylko nieliczni decydują się na zimowe wędrówki. Na poniższych fotografiach widać, że wcale nie trzeba wybierać się na wyprawy w wyższe partie Tatr, by zobaczyć odrobinę zimowej magii.

Komentuj

Kategorie: AktualnościCiekawostki

Tagi: , , , , ,